3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Zelená sieť na plot LIGHTTEX 80%   200cm/10m

Zelená sieť na plot lighttex 80%
Zelená sieť na plot LIGHTTEX je vyrobená z kvalitného materiálu HDPE (polyetylén), ktorý obsahuje UV stabilizátor. Vaša sieť ostane dlhú dobú krásnej zelenej farby. Zelená farba spôsobí, že tieniaca tkanina perfektne splýva so životným prostredím okolo Vás. Naša tieniaca sieť je tkaná, pevná a odolná proti rôznym poveternostným vplyvom, takže s našou sieťou dostanete tiež garantovanú kvalitu a dlhú životnosť.


Hustota: 90 g/m2
Tienivosť: 80 %
                              
Cena: 22.00 EUR s DPH

Tieniace siete - dobrý nákup 

 

 


Zelená tieniaca tkanina sa používa do záhrady, na terasu, na balkón a tiež na lešenie. Zelená sieť na plot Vám vytvorí pocit súkromia, zabraňuje prenikať vetru a slnečnému žiareniu. Tianiaca sieť má spevnené bočné hrany a oká, aby sa Vám sieť montovala ľahšie. Tieniacu sieť upevníte na Váš už postavený plot pomocou spôn, drôtu alebo plastových sťahovacích pások (nájdete v našej ďalšej ponuke). Táto sieť je najlepšia tianiaca sieť na trhu.

Ak máte plochu, ktorú chcete chrániť pred vetrom, prachom alebo zvedavími pohľadmi, našli ste najlepšie riešenie na trhu. Túto sieť na plot môžete použiť takmer všade. Môžete ju použiť v stavebníctve pretože zadržiava prach, ktorý je na stavbách bežne vytváraný. Taktiež ju môžete použiť na lešení proti padaniu materiálu. Tieniaca tkanina je spájaná tiež so športom. V športe  sa využíva ako veternostná ochrana na ihriskách a tiež aj ako reklamná plocha pre Vaších sponzorov.

 


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695