3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

 

Tieniaca sieť ULTRALIGHTTEX 30% 300cm/50m

 
Tieniaca sieť Ultralight 30%
Tieniaca sieť ULTRALIGHTTEX je vyrobená z kvalitného materiálu HDPE (polyetylén), ktorý obsahuje UV stabilizátor. Vaša sieť ostane dlhú dobú krásnej zelenej farby. Zelená farba spôsobí, že tieniaca tkanina perfektne splýva so životným prostredím okolo Vás. Sieť je tkaná, pevná a odolná proti rôznym poveternostným vplyvom, takže s našou sieťou dostanete tiež garantovanú kvalitu a dlhú životnosť.

Tieniaca tkanina sa používa do záhrady, na terasu, na balkón a tiež na lešenie. Tieniaca sieť Vám vytvorí pocit súkromia, zabraňuje prenikať vetru a slnečnému žiareniu. Sieť má spevnené bočné hrany a oká, aby sa Vám sieť montovala ľahšie. Upevnenie tieniacej siete na Váš už postavený plot je možné pomocou spôn, drôtu alebo plastových sťahovacích pások (nájdete v našej ďalšej ponuke). Táto sieť je najlepšia tianiaca sieť na trhu.

Tieto tieniace siete ULTRALIGHTTEX sú vyrobené zo 100% polyetylénu, ktorý je ľahký a vzdušný. Polyetylén nie je zdraviu nebezpečný takže sieť viete použiť aj v školách, škôlkach a na detských  ihriskách. Deti sú chránené pred vetrom, prachom, hlukom a zvedavým pohľadom ľudí. Pozitívnym výsledkom tejto tieniacej tkaniny je, že pre Vás vytvorí vizuálno-akustickú zábranu.

Hustota: 36 g/m2
Tienivosť: 30 %
Tieniace siete - dobrý nákup

 Cena: 51.20 EUR s DPH

  


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695