3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Tieniaca sieť na balkón


Súkromie na vlastnom balkóne? S tieniacou sieťou je to hračka!


Je jedno či bývate v byte alebo v dome, Vaši susedia Vás nemusia vidieť a vedieť čo práve robíte a čo máte oblečené. V byte máte balkón no vidno vám kvôli tomu do bytu? Tieniaca sieť na balkón Vám v tomto pomôže. Jedna vec je, že si balkón viete obklopiť tieniacou sieťou čiže viac Vám do vnútra
nikto neuvidí. Druhá vec je, že tieniaca sieť na balkón má UV filter takže neprepustí slnečné žiarenie na balkón a Vy môžete v kľude v lete oddychovať na čerstvom vzduchu. Keďže tieniaca sieť na balkón obsahuje UV filter, na Vašom balkóne nebude dusno a horúco. Tiež vďaka priedušnosti tieniacej siete, vzduch na balkóne sa stále cirkuluje a tak zabezpečuje na balóne stále čerstvý vzduch.

Ďalším veľmi dobrým využitím tieniacej siete na balkón je v smere stavby. Či už staviate pre seba menšiu stavbu alebo staviate veľké budovy, táto sieť je vhodná aj pre Vás. Tianiacu sieť na plot ľahko pripevníte na lešenie, čiže padanie kamienkov, omietky alebo iného materiálu viac nebude nebezpečné pre ľudí v okolí. Tiež Vaši stavbári sú zabezpečený pred pádom z lešenia.


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695