3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Sieť na plot

 

Sieť na plot - aj takto častokrát ľudia nazývajú tieniace siete, pomocou ktorých je možné vytvoriť krásne prostredie Vašej záhrady. Naša sieť na plot značky TEX je sieť, ktorá Vám zaručí kvalitné súkromie v pohodlí Vášho domova.

Sieť na plot a ich tienivosť


Siete na plot majú rôznu tienivosť od 30% do 99% takže si môžete vybrať podľa Vašej potreby. Siete na plot sú rozdelene od výrobcu do 5 kategórií podša tienivosti.
Najnižšiu tienivosť zabezpečuje tieniaca sieť ULTRALIGHTTEX, ktorá je schopná pohltiť 30% slnečného žiarenia.
Druhým výrobkom v tejto kategórii je tieniaca sieť LIGHTTEX, ktorá pohlcuje 80% slnečného žiarenia.
Dalšou sieťou na plot je sieť pod názvom MEDIUMTEX, táto tieniaca sieť pohlcuje až 90% slnečného žiarenia.
Štvrtou siťou z radu TEX je sieť GOLDTEX, ktorá zabezpečuje pohltenie až do 95%.
Na vrchole sietí na plot TEX je sieť značky SUPERTEX, ktorá ma schopnosť pohltiť svetlo až do 99%.

Ak máte záujem o bližšie informácie o tienivosti tieniacich sietí aj s polu s fotoprezentáciu, kliknite na: tieniace siete a ich tienivosť.


Zabezpečte si súkromie so sieťami na plot TEX


Siete na plot TEX sú nielen majstrom na ochranu pred slnečným žiarením, ale tiež ste chránený pred ŽIARENÍM :) pochádzajúcim od Vašich zvedavých susedov. Máte doma párty? Konečne sa oteplilo a Vy si chcete urobiť súkromnú grilovačku na dvore? Už nikto z Vaších susedov Vás nemusí sledovať. V lete sa chcete na dvore opaľovať no zvedavé pohľady Vám prekážaju? Máte doma bazén no nemáte radi, keď Vás iný v ňom sledujú?

Aj pre tieto problémy máme riešenie. Sieť na plot TEX je moderným a zároveň nevýrazným riešenim. Siete na plot Vám zabezpečia súkromie či už pri opaľovaní, kúpaní, párty alebo grilovaní. Vaši susedia už viac nemusia vedieť čo sa na Vašom súkromnom pozemku odohráva.


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695