3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
Tieniaca sieť - sieť na plot
Tieniaca sieť - zelená tkanina

Záhradná sieť na plot LIGHTTEX 80%   180cm/50m

Tieniaca sieť lighttex 80%
Záhradná sieť na plot LIGHTTEX je vyrobená z kvalitného materiálu HDPE (polyetylén), ktorý obsahuje UV stabilizátor. Vaša sieť ostane dlhú dobú krásnej zelenej farby. Zelená farba spôsobí, že tieniaca tkanina perfektne splýva so životným prostredím okolo Vás. Naša tieniaca sieť je tkaná, pevná a odolná proti rôznym poveternostným vplyvom, takže s našou sieťou dostanete tiež garantovanú kvalitu a dlhú životnosť.


Hustota: 90 g/m2
Tienivosť: 80 %
                               
Cena: 75.61 EUR s DPH

Tieniace siete - dobrý nákup 

 

 

Záhradná tkanina sa používa do záhrady, na terasu, na balkón a tiež na lešenie. Sieť na plot Vám vytvorí pocit súkromia, zabraňuje prenikať vetru a slnečnému žiareniu. Záhradná sieť na plot má spevnené bočné hrany a oká, aby sa Vám sieť montovala ľahšie. Tieniacu sieť upevníte na Váš už postavený plot pomocou spôn, drôtu alebo poplastovaných sťahovacích pások (nájdete v našej ďalšej ponuke). Táto sieť je najlepšia tianiaca sieť na trhu.

Ak máte plochu, ktorú chcete chrániť pred vetrom, prachom alebo zvedavími pohľadmi, našli ste najlepšie riešenie na trhu. Túto tieniacu sieť môžete použiť takmer všade. Môžete ju použiť v stavebníctve pretože zadržiava prach, ktorý je na stavbách bežne vytváraný. Taktiež ju môžete použiť na lešení proti padaniu materiálu. Tieniaca tkanina je spájaná tiež so športom. V športe  sa využíva ako veternostná ochrana na ihriskách a tiež aj ako reklamná plocha pre Vaších sponzorov.