3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

 Tieniaca sieť SUPERTEX 99%   150cm/10m

Tieniaca sieť Supertex 99%
Tieniaca sieť GOLDTEX je vyrobená z kvalitného materiálu HDPE (polyetylén), ktorý obsahuje stabilizátor. Vaša sieť ostane dlhú dobú krásnej zelenej farby. Zelená farba spôsobí, že tieniaca tkanina perfektne splýva so životným prostredím okolo Vás. Naša tieniaca sieť je tkaná, pevná a odolná proti rôznym poveternostným vplyvom, takže s našou sieťou dostanete tiež garantovanú kvalitu a dlhú životnosť.

Tieniaca tkanina sa používa do záhrady, na terasu, na balkón a tiež na lešenie. Tieniaca sieť Vám vytvorí pocit súkromia, zabraňuje prenikať vetru a slnečnému žiareniu. Tianiaca sieť má spevnené bočné hrany a oká, aby sa Vám sieť montovala ľahšie. Tieniacu sieť upevníte na Váš už postavený plot pomocou spôn, drôtu alebo poplastovaných sťahovacích pások (nájdete v našej ďalšej ponuke). Táto sieť je najlepšia tianiaca sieť na trhu.

Tieniaca ochranná sieť slúži aj ako ochrana proti vtákom, aby vaše plody boly chránené pred ich ozobávaním. Tieniaca tkanina chráni vašu pôdu pred rýchlym vysychaním a tiež zabraňuje spáleniu rastlín prudkým slnečným žiarením. Tieniaca sieť GOLDTEX chráni vaše súkromie lepšie než bambusový plot.
                                                                                                        


Hustota: 260 g/m2
Tienivosť: 99 %
                                                                                                       

Cena: 46.97 EUR s DPH
 

  


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695