3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Tieniace siete TEX

Tieniaca sieť LIGHTTEX 80%


Tieniace siete na plot, balkón a terasu: TEX

Tieniace siete TEX predstavujú najvyššiu kvalitu tieniacich sietí na Slovenskom trhu. Garanciou tohto tvrdenia je skutočnosť, že okrem percentuálnej tienivosti k sieťam uvádzame aj ich hustotu na m2. Porovnajte si tieto hodnoty a vyberte si skutočnú kvalitu.
 
Siete TEX sú vyrobené z kvalitného materiálu HDPE (polyetylén), ktorý obsahuje UV stabilizátor a tak Vaša sieť ostane dlhú dobú krásnej zelenej farby a práve tohto dôvodu Vám k sieťam TEX ponúkame zvýšenu záručnú dobu 3 roky. Tieniaca sieť je tkaná, pevná a odolná proti rôznym poveternostným vplyvom.

 

 

 

Výhody tieniacej siete TEX:


Jednoduché zabezpečenie tienenia na záhrade, balkóne alebo terase.
Chráni pred slnkom a tým pomáha ku kontrole množstva slnečného svetla, a zníženiu teploty v
zatienenej oblasti.
Chráni Vaše súkromie pred zvedavými pohľadmi.

Inštalácia tieniacej siete TEX:  


Tieniace siete TEX je možné jednoducho nainštalovať pomocou viazacej pásky BRIDFIX. 

Parametre tieniacej sieteEX:


Vyrobené z: HDPE
Obsahuje UV stabilizátor
Hmotnosť: 90g, 160g, 230, 260g/m2, 
Tienenie siete: 80% - 90% - 95% - 99%
K dispozícii v zelenej farbe
Balenie nezahŕňa upevňovacie elementy

Viac informácií o tieniacej sieti:

Tieniaca tkanina sa používa do záhrady, na terasu, na balkón a tiež na lešenie. Tieniaca sieť Vám vytvorí pocit súkromia, zabraňuje prenikať vetru a slnečnému žiareniu. Tianiaca sieť má spevnené bočné hrany a oká, aby sa Vám sieť montovala ľahšie. Tieniacu sieť upevníte na Váš už postavený plot pomocou spôn, drôtu alebo plastových sťahovacích pások (nájdete v našej ďalšej ponuke). Táto sieť je najlepšia tianiaca sieť na trhu.

Tieniace siete TEX sa stali moderným hitom dnešných okrasných záhrad. Tieniaca sieť urobí nevýrazný, no zároveň príjemný prechod medzi Vašou záhradou a ostatným okolím. Jej zelená farba krásne splýva s prírodou, vďaka čomu je vaše súkromie moderne chránené a nepúta pozornosť zvyšku sveta. S vaším súkromím sú zároveň chránený aj Vaši domáci miláčikovia. Vďaka svojej vysokej tienivosti a hustote, sieť sa tiež používa aj ako vetrolam. Sieť je dodávaná v rolkách.

 


 
www.tieniacasiet.sk

V prípade potreby nás kontaktujte na t.č. 0903 468 695