3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Novinky - bambusové pletivá - béžová tieniaca sieť - pletivo mosaic - umelý živý plot


Predstavujeme Vám novinky tejto sezóny. Veríme, že si vyberiete to najkrajšie riešenie priamo pre Vás.


DEKORATÍVNY PANEL MOSAIC 

Chcete ochrániť Vašú záhradu pred vonkajšími pohľadmi, ale máte záujem o dizanovejšie riešenie? Tento dekoratívny panel splní aj tie najnáročnejšie požiadavky. Je možné ho využiť rôznymi spôsobmi, ako plot priamo na zemi alebo na múriku - na výšku alebo na dĺžku. Tiež ako paravan, ktorí opticky oddeluje Vašu terasu od záhrady, alebo ho je možné využiť v interieri. Panel dokonale odoláva vonkajším poveternostným vplyvom, je UV stabilný, to znamená že nepodlieha zmenám, drží tvar a farbu. 


Viac informácií o dekoratívnom panely MOSAIC

  PRÍRODNÉ BAMBUSOVÉ PLETIVO YANGTSE

Predstavujeme Vám novinku roku 2016 -  bambusové pletivo YANGTSE. Top produkt - absolutná špička prírodných babmusových pletív. Pletivo je vyrobené z prírodných štiepaných bambusových tyčí, ktoré sú lakované. Pletivo je mimoriadne odolné voči vplyvom počasia. Tyče sú pospájané nilónovým povrazom. Všetko dokonale dizajnovo zladené. 


Viac informácií o bambusovom pletive YANGTSE


OKRASNÉ PLETIVO GREENLY NA BALKÓN

Okrasné pletivo greenly na balkón

Hľadáte jednoduché, rýchle ale elegantné riešenie, ako oddeliť resp. zatieniť terasu alebo balkón? Pletivo GREENLY je vyrobené z prírodných prútov a imitáciou zelených brečtanovýh listov. Slúžie tiež na dekoráciu na stenu.

 
Viac informácií o okrasnom pletive GREENLY