3 roky záruka garancia ceny doprava zadarmo všetko skladom
2015_02_04_16_32_21.png

Sieť na plot

 

Sieť na plot - aj takto častokrát ľudia nazývajú tieniace siete, pomocou ktorých je možné vytvoriť krásne prostredie Vašej záhrady. Naša sieť na plot značky TEX je sieť, ktorá Vám zaručí kvalitné súkromie v pohodlí Vášho domova.

Sieť na plot a ich tienivosť


Siete na plot majú rôznu tienivosť od 30% do 99% takže si môžete vybrať podľa Vašej potreby. Siete na plot sú rozdelene od výrobcu do 5 kategórií podša tienivosti.
Najnižšiu tienivosť zabezpečuje tieniaca sieť ULTRALIGHTTEX, ktorá je schopná pohltiť 30% slnečného žiarenia.
Druhým výrobkom v tejto kategórii je tieniaca sieť LIGHTTEX, ktorá pohlcuje 80% slnečného žiarenia.
Dalšou sieťou na plot je sieť pod názvom MEDIUMTEX, táto tieniaca sieť pohlcuje až 90% slnečného žiarenia.
Štvrtou siťou z radu TEX je sieť GOLDTEX, ktorá zabezpečuje pohltenie až do 95%.
Na vrchole sietí na plot TEX je sieť značky SUPERTEX, ktorá ma schopnosť pohltiť svetlo až do 99%.

Ak máte záujem o bližšie informácie o tienivosti tieniacich sietí aj s polu s fotoprezentáciu, kliknite na: tieniace siete a ich tienivosť.


Zabezpečte si súkromie so sieťami na plot TEX


Siete na plot TEX sú nielen majstrom na ochranu pred slnečným žiarením, ale tiež ste chránený pred ŽIARENÍM :) pochádzajúcim od Vašich zvedavých susedov. Máte doma párty? Konečne sa oteplilo a Vy si chcete urobiť súkromnú grilovačku na dvore? Už nikto z Vaších susedov Vás nemusí sledovať. V lete sa chcete na dvore opaľovať no zvedavé pohľady Vám prekážaju? Máte doma bazén no nemáte radi, keď Vás iný v ňom sledujú?

Aj pre tieto problémy máme riešenie. Sieť na plot TEX je moderným a zároveň nevýrazným riešenim. Siete na plot Vám zabezpečia súkromie či už pri opaľovaní, kúpaní, párty alebo grilovaní. Vaši susedia už viac nemusia vedieť čo sa na Vašom súkromnom pozemku odohráva.